Haber

Kadın Voleybolcularımızın Giydiği Şortları Bozan Kişiye Vargas’ın Smaçları Kadar Sert Cevap Verildi

Toplumumuzda kadınların spor yaparken giydikleri şeyler hakkında gereksiz sözler söyleyen pek çok insan var. Futbol maçlarında erkeklerin giydiği kıyafetlerden bahsetmezken, konu kadınlar olunca ‘dinimiz’ temalı telaffuzlar sosyal medyayı dolduruyor. Bunlardan biri, sahibi muhtemelen erkek olan isimsiz bir Twitter kullanıcısı @pinar15376’dan geldi. Kadın voleybolcularımızın şortlarıyla ilgili konuşan bu şahsın tepkilerine gelin birlikte bakalım.

A Milli kadın voleybol grubumuz hafta sonu Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek tarihinde ilk kez Avrupa şampiyonu oldu. Tüm ülke bu zaferi kutlarken, biz de muhteşem sporcularımızın sevincini paylaştık.

Ancak sosyal medyada bu konuyla ilgili çok agresif ve kötü niyetli paylaşımlar da vardı. Sporcularımızın özel hayatlarına burnunu sokan, yaşam tarzlarını eleştiren, başarılarını çekemeyen çok kişi oldu.

Bu paylaşımlardan biri @pinar15376 isimli hesaptan geldi. Başörtülü voleybol oynayanları öven ve kadromuza yaygara çıkaran paylaşımı sosyal medyada büyük tepki topladı.

Hepimizin yağlarını eriten örtüye de cevap vermek adet oldu.

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

Bonus:

beylikova-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu