Teknoloji

Bungie, PvP nişancı Maratonu’nu duyurdu

 
Bungie grubu, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için bilim kurgu temalı PvP nişancı aksiyon oyunu Marathon’u duyurdu. Oyun için bir çıkış tarihi açıklanmadı. Bungie’nin yeni oyununda koşucu olarak yer alıp bu maratonda zenginlik ve şöhret için yarışacağız.
 
Bungie’nin yeni oyunu bize hızlı bir deneyim yaşatacak
 
 
 
Şu anda PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için geliştirilmekte olan Marathon, tam çapraz oynama ve çapraz kayıt tabanlarıyla bir araya gelecek. Ekibe göre Maraton’da oyuncu bazlı hikayeler olacak ve bu kapsamda hikayenin içeriği terminaller aracılığıyla ortaya çıkacak.
 
Bilimkurgu temalı yapımda oyuncuların seçimleri ve eylemleri hikayenin gidişatını etkileyecek ve böylece oyuncu merkezli bir dünya ortaya çıkacak. PvP temelleri ile geliştirilen Marathon, tek oyunculu bir moda sahip olmayacak.
 
Oyuncuların oyunda yaptıkları her koşu yolculuklarını değiştirecek. Bu koşularla birlikte yapılan hareketler dünyada kalıcı etki yaratacak ve gelişen bölgelerle dolu bir dünya ortaya çıkacaktır. Bizlere ilgi çekici ve ilgi çekici bir deneyim sunmayı amaçlayan Bungie, ilerleyen zamanlarda bize daha fazla detay anlatacak.
 
Maraton duyuru fragmanı
 
 
 
geliştirici günlüğü
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu